Sarawak Assistant Medical Officer Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Penolong Pegawai Perubatan Sarawak

HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in
Navigation
 Portal
 Forum
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Latest topics
» Klinik warga Emas
Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeSun Jun 14, 2009 4:19 am by PPP BorhanDalat

» BERITA BERGAMBAR DARI KK NANGA SEMAH, DARO
Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeSun Jun 14, 2009 4:01 am by PPP BorhanDalat

» Elaun RM 1500, 1000, 500- APA KATA PPP SARAWAK? LAYAK ATAU TIDAK?
Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 9:23 pm by musrgmude

» KLINIK INTEGRASI
Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 5:25 pm by wreig

» Salam lelenggau
Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 2:51 pm by deresa_mit

» KALAU ANDA JADI KETUA PENOLONG PEGAWAI PERUBATAN SARAWAK????
Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 1:12 pm by deresa_mit

» MASA DEPAN PPP
Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 12:09 pm by Ndan6192

» SELAMAT HARI GAWAI DAYAK 2009
Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeSat May 30, 2009 12:49 pm by cloud

» All Maybank Account Holders / Semua Pemegang Akaun Maybank
Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeFri May 29, 2009 9:44 pm by onesu

Affiliates

Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Rentetan PPP dari semenanjung

Go down 
Ghost Rider
Roslan
6 posters
AuthorMessage
Roslan
Admin
Roslan

Male
Number of posts : 190
Job/hobbies : Penolong Pegawai Perubatan U29
Humor : I Love Mr. Bean And Cartoons

Rentetan PPP dari semenanjung Empty
PostSubject: Rentetan PPP dari semenanjung   Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeSun Jun 22, 2008 10:33 am

Aku cedok kat internet semasa surfing...

Penolong Pegawai Perubatan U29 yang MALANG(aka MA@HA@Dresser)

Aku sikalang ditugaskan(bertugas dengan di tugas..lain tuh) di KLINIK KESIHATAN RAWANG kat PKD(pjbt Kshtn Daerah Gombak)...
aku mula keje kat KK bukit Kuda...3 tahun dan aku kahwin pada 7 Ogos 2004(aku kawin dalam MC..aku selalu accident dan yg last skali aku eksiden tuh dapat le cuti sebulan..best siot...takde patah apa..muka sebelah kiri bengkak sikit...aku ulang alik dari selayang ke Klang hari2..jauh tu...100 km/day..sekarang motor RXZ aku dah kong...waaa..patah kaki dah aku..susah nak gi mana2...
Masa kat Gombak aku mula kerja kat KK Taman Ehsan..ok je tempat tu ..tp strict sangat..kena tengok pesakit hari2...tu yg boring(nasib baik le ade misi2 yg mula jelita utk santapan mata ku ^^ )
Cerita malang ku bermula apabila aku bekerja di bawah PKd GOMBAK....asyik ditukarkan je..mula2 aku ingat kat kk taman ehsan tu dah best...rupa2nya KK sungai buloh lagi best..kiranya staff di sana senang untuk berunding..maksud aku x le berapa strict sangat..ok le tu..aku ni x brapa suka sangat ikut prosedur nih..leceh...Alasan aku adalah kerna PPP U32 dah nak pencen..hampes gak mula2..Tapi bila aku dah mula keje kat kk sg buloh..HUH hUH HUH..best siot..x payah tengok kes.tapi kena gak kadang2 ..ok le tu dari sebulan je terperap dalam bilik..(pesakit slalu panggil aku doktor ..walhal dia orang tak tau apa jawatan aku sebenarnye....kalu yg buleh aku handle aku handle apa2 kes..kalu x boleh...apa lagi refer kat DOKTOR laaaa.....)Kat kawasan hulu yang takde doktor..Penolong Pegawai Perubatan ni lah DOKTORnya....kat sungai buloh ada pulak satu mamat yang masuk satu kepala(layan metal...mat IT...namanye SYED(scizoid) bujang lagi tue.......)
Baru je aku seronok keje kat KK sungai buloh..kena panggil keje balik kat kk Taman ehsan sebab ada staff situ pergi sambung belajar ..MENATE BEROK SUNGGOH CHE SOPIAN(dia nih bos aku dulu...dia buat main2 ngan aku..tapi aku mengalah la x nak susahkan member2 aku yang lain...)Aku keje la kat situ..x pe sebab ada gadis2 yang melayan ku(aku selalu suruh dia org masakkan mee segera..yihaaa..!!)
Sedang aku syok keje kat taman ehsan..che sopian beruk telipon aku..dia nak suruh aku keje kat KK Rawang...cibai betui...aku dengan GANAS nya berkata..KAWE TOKSIR KEJE SANA!!!Ni lah nasib sebab aku takde tempat pos keje yang tetap..Jadi selepas beberapa bulan keje..aku dapat tukar balik kat Sg buloh...Tapi che sopian dah pasang perangkap dah....dia kata aku dipinjamkan dari Kk Batu Arang(klinik ni lagi jauh..dok dalam hutan..bukan taste aku daaa!!)Aku yang budus nih pun bersetuju la......
Tak berapa lama selepas tu che sopian dapat naik pangkat(kaki ampu ke apa aku tak tau tapi cepat dia naik pangkat U36)ok le lepas dia pergi...x de orang nak kacau lagi aku...
Aku pun bekerja dengan ok dan relexnya di kk sg buloh..cuti raya posa dah dekat ..hehehe..dah siap bagi2 ct raya..aku cuti selepas raya..tak kisah sangat sebab aku balik PERAK ...malang datang lagi kali ini..aku trima call dari boss aku yg baru hj hamdan ..dia beri aku pilihan nak keje batu arang,rawang atau AU2..aku semua nya tak nak....tapi konflik start balik...hampes...x kan aku nak suruh orang lain...aku taknak ke RAWANg tapi terpaksa sebab kawan2 aku lagi x buleh...aku sentiasa berkorban utk kawan2 aku..huk huk huk...
Dalam hati aku aku MENYUMPAH CHE SOPIAN YG X BERMORAL dan menyusahkan aku tuh berjuta2 kali!!!
Dan kini aku dah keje kat Kk rawang...buleh le keje situ..staff nye ok je dan kat sini ada ONCALL aku gilr seminggu skali dgn kawan aku.kes tak banyak sangat.Klinik lama..lagi pun orang tak perasan sangat ada klinik kat sini.Kat sini banyak makan...mcm mana aku nak diet!!waaaa......tapi x pe..aku tak nak HENSEM sangat..TAKUT ORANG LAIN JATUH HATI PADA KU ^^
TU je pengenalan sikit tentang aku..malas naktype lagi..lain kali aku sambung

Next: Jangan CUBA2 nak MC kat aku kalau tak sakit

p/s: sik sangka PPP dari semenanjung pon byk masalah juak.
Back to top Go down
https://deresa.forumotion.com
Ghost Rider
Junior Forumer
Ghost Rider

Male
Number of posts : 481
Job/hobbies : PPP U29
Humor : HA!HA!HA! Gelak kan dia..

PostSubject: Re: Rentetan PPP dari semenanjung   Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeSun Jul 20, 2008 3:14 pm

kalo dibaca betul betul nih. dia sendiri yg salah? mangkuk ayun betul...
Back to top Go down
Ryan
Beginner Forumer
Ryan

Male
Number of posts : 209

PostSubject: Re: Rentetan PPP dari semenanjung   Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 2:53 pm

2 ceta benar ke pok.. Lawak na jua
Back to top Go down
Rie@HeartBreak7
Moderator
Rie@HeartBreak7

Male
Number of posts : 1482
Job/hobbies : AMO U29

PostSubject: Re: Rentetan PPP dari semenanjung   Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 3:07 pm

apa yg i faham dlm ceta tu, lepeh tetap lepeh, x habis2 nak rempit.
Back to top Go down
Ryan
Beginner Forumer
Ryan

Male

PostSubject: Re: Rentetan PPP dari semenanjung   Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 3:49 pm

Hihihihi..
Back to top Go down
Rie@HeartBreak7
Moderator
Rie@HeartBreak7

Male
Number of posts : 1482
Job/hobbies : AMO U29

PostSubject: Re: Rentetan PPP dari semenanjung   Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeSun Sep 14, 2008 5:24 pm

kalau rempit pakai superbike 500cc ke atas boleh la respek~ ini...........
malas la nak cakap, kong bo yong~ lepeh tetap lepeh~
Back to top Go down
Roy.B
Senior Forumer
Roy.B

Male
Number of posts : 991
Job/hobbies : Dresa Pala tangga
Humor : ensumbar bujang berani kempang

PostSubject: Re: Rentetan PPP dari semenanjung   Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeThu Sep 25, 2008 4:02 pm

mbal
Back to top Go down
Ryan
Beginner Forumer
Ryan

Male

PostSubject: Re: Rentetan PPP dari semenanjung   Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeThu Sep 25, 2008 4:46 pm

Kena kondom..
Back to top Go down
Roy.B
Senior Forumer
Roy.B

Male
Number of posts : 991
Job/hobbies : Dresa Pala tangga
Humor : ensumbar bujang berani kempang

PostSubject: Re: Rentetan PPP dari semenanjung   Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeThu Sep 25, 2008 4:47 pm

nya nyamai plastic kayu getah
Back to top Go down
aubreysherrod
Senior Forumer
aubreysherrod

Male
Number of posts : 911
Job/hobbies : Minum ejok/beer/langkau

PostSubject: Re: Rentetan PPP dari semenanjung   Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitimeFri Feb 27, 2009 12:36 pm

What a Face What a Face
Back to top Go down
http://genghaus.blogspot.com
Sponsored content

PostSubject: Re: Rentetan PPP dari semenanjung   Rentetan PPP dari semenanjung I_icon_minitime

Back to top Go down

Rentetan PPP dari semenanjung
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» firefox 3 dari mozilla
» Salam dari KK Kg bantal
» PPP Leong dari Sg. Petani Kedah.
» Derma untuk Wisma Persatuan Pembantu Perubatan Malaysia
» BERITA BERGAMBAR DARI KK NANGA SEMAH, DARO